Narystė

Autorius: Povilas/Žiogas
Paskelbta: 2017-07-07
Atnaujinta: 2017-12-05 22:12

Narystė

Sveiki visi, tiek AMF senbuviai, tiek nauji nariai, dideli ir maži animės fanai ir žiūrovai.


Kaip pastebėjot, pas mus vyksta šiokie tokie pokyčiai. Visų pirma, per dieną galimų peržiūrėti anime serijų ir filmų skaičius yra apribotas iki 3 per parą. Ir ne, kreditai nesikaupia, į dieną trys ne daugiau. Todėl atsirado galimybė esant norui ir reikalui įsigyti narystę ir visą mėnesį neribotai žiūrėti anime tik už du eurus (parašiau tai kaip kokioj reklamoj :D ). O antras dalykas, kad galima šiek tiek pagudrauti, jei mėgstat naktinėti... Ir žiūrėti anime laikrodžiui sukantis per vidurnaktį ir pažiūrėti 6 anime iš eilės. 


Taip pat, kiek man žinoma, tie kurie, buvo prisidėja finansiškai, dabar gali prašyti narystės. Manyčiau, jei pateiksit įrodymus, tikrai suteiksime narystę kažkuriam laikui. Visi kurie aukojote rašykite admin@animeminusfam.lt Parašykit kokiu būdu mokėjot, paypal, paysera ir t.t. Parašykit dabartinį savo "nick", kokiu vardu mokėta buvo na ir kokia suma buvo prisidėta


Na ir dar vienas dalykas, laibai siūlau pradėti rašyti rekomendacijas, ne šiaip tepliones patiko ir taip toliau, bet rimtas pagrįstas rekomendacijas. Rašančių rekomendacijas lauks siurprizas. Koks? Neklausikit neišduosim paslapties. Įsitraukit į AMF veiklą ir būkit mūsų dalimi, padėkit vieni kitiems.


Su geriausiais linkėjimais AMF komanda ir aš Žiogelis.


NEPAMIRŠKIT AŠ JUS STEBIU

Aktyvūs vartotojai
Šaukykla (vartotojai: 0)
Pabandyk