Anime kupini mirčių ir kraujo

Autorė: Hutai
Paskelbta: 2017-02-01
Atnaujinta: 2017-02-04 20:02

Anime kupini mirčių ir kraujo

FilmaiNinja scroll

Feodaline Japonija - pavojingi ir žiaurus laikai. Koga Ninja klano komanda, pasiųsta ištirti keista marą Shimoda kaime, užpuola akmeninis milžinas Tessai vienintele gyva lieka Kagero, bet jos laukia dar žiauresnis likimas, milžinas ja nusitempia į savo "irštva" ir pradeda prievartauti tačiau ja išgelbėja Jubei Kibagami, bastūnas Klajojantis po Japonija garsėjantis savo koviniais sugebėjimais ir greitomis atakomis. Netrukus prie jų prisijungia Tokugavos klano šnipas vardu Dakuwan,jis atrodo tarsi paparastas senas "pirdžius", tačiau jis taip tik klaidina savo priešus, iš tiesu jis yra senas lapinas kuris prieš ką nors darydamas viską gerai apgalvoja. Taigi ši atsitiktinai susitikusių priešingybių trijulė leidžiasi į pavojingą, kupiną nuotykių kelionę, kurios metu ne tik apsivers kažkieno gyvenimai, bet ir bus atskleistos jau seniai ramybės neduodančios praeities detalės.

Pažiūrėkite čia!


Afro samurai resurrection

Netikėta pradžia, iš Afro atimamas numeris 1 kovotojo raištis ir tarsi iš niekur išdygsta Afro bendražygis Ninja Ninja. Jis įkalba Afro kovot dėl raiščio. Viskas prasideda tarsi iš pradžių: numeris 2 raičio ieškojimas, daug kraujo, ilgi ir nuotaiką pakeliantys Ninja Ninja monologai... Tačiau Priešai kiti,o iš septynių budistų vienuolių išliko vienas, kuris suko biznį iš kauliukų žaidimų...

Pažiūrėkite čia!


Blood: the last vampire

Teropterids yra pabaisos, kurie apsimeta žmonėmis ir gyvena tiktai tam kad gertų žmogaus kraują. Laimei pasaulyje egzistuoja grupės, pasišventusių jų sunaikinimui. Gąsdinanti ir paslaptinga mergina Saya yra geriausias ginklas prieš alinguosius teropterid ir dabar 1960-aisiais ją nusiunčia į JAV kariuomenės pagrindą Japonijoje, kuriame gali būti apsistoja teropterid pabaisos...

Pažiūrėkite čia!

Pažiūrėkite čia!TV serijosTokyo ghoul

Anime paremtas Sui Išidos manga ir įvykius pasakoja iš Ken Kanekio perspektyvos. Kanekis - drovus, knygas mėgstantis moksleivis, simpatizuojantis Rizei, tokiai pačiai knygų gerbėjai, kaip ir jis. Vis dėlto, Rizė nėra tas, kuo dedasi esanti iš tikrųjų. Ji - viena iš daugelio Tokijuje gyvenančių monstrų, žiaurių padarų, kurių išlikimui reikalinga žmogiena. Visgi didžiausia grėsmė slypi jų gebėjime užsimaskuoti ir susilieti su visuomene. Taigi, kas monstras, o kas žmogus? Per Rizę Kanekis įtraukiamas į nepavydėtinų įvykių sūkurį. Jam skirta mišrūno (nei žmogaus, nei monstro) dalia, tačiau ar Kanekiui pavyks su tuo susitaikyti ir atrasti vietą pasaulyje?

Pažiūrėkite čia!

Gantz

Anime pagal Hiroya Oku mangą, kurią visiem šio animo gerbejam deretų paskaityt, jei noretus daugiau sužinot apie Gantz.

Viso yra 26 epizodai. Viskas prasideda gana ciniško ir savanaudžio pagrindinio herojaus Kurono Kei ir jo vaikystės draugo Masaru Kato mirtimi, po kurios jie atsiduria kambaryje pilname tokių pat prieš akimirką mirusių žmonių. Išimtis tik "veteranas" Ichiro Nishi, kuris dėl gan savanaudiškų priežasčių nieko neatskleidžia naujokams. Vidury kambario yra didelis juodas rutulys. Prieš Kurono akis gan efektingai atsiranda nusižudyti bandžiusi mergina Kishimoto Kei. Greit visi sužino, kad turi varyt į išorinį pasaulį ir per 1 valandą nužudyt ateivį. Rutulys atsidaro: visiem išduodami specialus kostiumai ir ginklai. Žiaurus ir negailestingas žaidimas prasideda... Palaipsniui herojai savo ir kitų žmonių žiaurios patirties deka sužino šio žaidimo griežtas taisykles.

Anime eigoje išlaikoma žiauraus ir toli gražu žmogiškumu nepasižyminčio pasaulio ideja. Herojai ir juos supantys žmonės nežmoniškai elgiasi ne tik žaidimo metu, bet ir laisvu laiku. Animas parodo, kad žiauriausi būna ne kokie nors ateiviai ar kiti padarai, bet žmonės

Pažiūrėkite čia!


Kiseijuu: sei no kakuritsu

Į Žemę nusileidžia parazituojantys ateiviai. Jiems nurodyta įsiskverbti į žmogaus kūną, užvaldyti jo protą ir paslapčia klestėti. Kai vienas iš parazitų pabando įlysti į Šiničį, paprastą aukštosios mokyklos studentą, jis užkerta parazitui kelią neleisdamas pasiekti smegenų. Su keista galia, kuri leidžia manipuliuoti rankos raumenimis ir struktūra, smalsus parazitas sudaro paliaubas su Šiničiu: jis saugos jį nuo mirties, suteiks neregėtų jėgų ir gins nuo kitų parazitų, kurie kėsinsis į Šiničio protą, jeigu šis leis jam gyventi jo kūne. Tuo tarpu pasaulyje vyksta kraupios žmogžudystės, kai kiti parazitai tam, kad išgyventų, ima misti žmogaus mėsa. Ar Šiničis įgys drąsos susiremti su parazitais ir taip apsaugoti žmoniją? O gal jo pastangos nueis šuniui ant uodegos?

Pažiūrėkite čia!


Akame Ga Kill

Fantastiniame pasaulyje, kovotojas Tatsumis keliauja į imperijos sostinę, kur tikisi uždirbti pinigų ir išgelbėti savo kaimelį nuo badmečio. Sostinėje jis randa tai, ko visai nesitikėjo – korumpuotą valdžią ir ministrą pirmininką, kuris kontroliuoja patį imperijos įpėdinį, kuris tėra vaikas. Tatsumis vos netampa viena iš korupcijos aukų, kai jį išgelbėja ir į savo gretas priima gerai žinoma žudikų grupuotė – Naktinis Reidas. Jie visi pasiryžę pašalinti žmones, kurie yra atsakingi už badą, mirtį, korupciją ir blogį imperijos sostinėje ir visoje šalyje.

Pažiūrėkite čia!


Berserk

Istorija vyksta tamsiuose viduramžiuose, drąsus jaunuolis vardu Guts'as, kad išgyventų priverstas kautis kaip samdinys žiauriuose mūšiuose. Vieną dieną likimas jį suveda su kitu jaunuoliu vardu Griffith'as, jis samdinių būrio vadinamos "Band of the Hawk" vadas. Netikėtai Guts'as yra priverstas prisidėti prie Griffith'o ir jo būrio. Taip prasideda naujas Guts'o gyvenimo etapas. Nors Guts'as ir Griffith'as yra visiškos priešingybės bet jų komanda būrį veda į pergales. Pamažu samdinių būrys ima garsėti savo žygiais, bei kilti karaliaus akyse, viskas klojasi kaip per sviestą, tačiau neilgai trukus viskas subyra...

Pažiūrėkite čia!

Pažiūrėkite čia!


Koutetsujou no kabaneri

Veiksmas vyksta pasaulyje, esančiame pramoninio perversmo eigoje. Šiame pasaulyje atsirado monstrai – Kabane, kurių neįmanoma nužudyti, kol nebus perverta jų širdis, kurią dengia geležies sluoksnis. Vieno įkandimo užtenka, kad infekuotasis žmogus taptų šiuo padaru, tačiau atsiranda įdomesnių sutvėtimų, panašių į zombius, – Kabaneri.
Tolimuosiuose rytuose išsidėsčiusi sala Hinomoto, kurioje žmonės slepiasi tvirtovėse, vadinamomis „stotimis“. Tik šarvuoti traukiniai gali laisvai keliauti tarp stočių. Ikoma, jaunas kalvis, padedantis statyti tokius traukinius, sukuria ginklą, galintį nužudyti Kabane. Vieną naktį jis sutinka paslatingą merginą vardu Mumei ir tą pačią naktį į stotį, kurioje jis gyveno, įsiveržia Kabaneri. Vaikinui tenka galimybė išbandyti naująjį ginklą ir stoti į kovą.

Pažiūrėkite čia!


Shingeki no kyojin

Po 2000 metų žmonija bus praktiškai išnaikinta, netikėtai atsiradusios, stipresnė rasės - titanų. Šie padarai nepasižymi dideliu intelektu ar puikia koordinacija, tačiau yra didžiuliai: nuo 2 - 3 iki 50 metrų aukščio, ir yra fiziškai labai stiprūs bei žiaurūs. Jie tiesiogine prasme mėgaujasi rydami žmones, tai galima įvardinti kaip jų savotišku hobiu. Taip, hobiu. Kol mes, tuo tarpu, kolekcionuojame pašto ženklus ar mangas, jie valgo žmones. Nieko sau hobis, ane? Kaip bebūtų, išlikusi žmonijos dalis, nematydama kitos išeities, atsitvėrė nuo likusio pasaulio didžiulėmis sienomis, pro kurias nesugebėdavo prasibrauti nei vienas titanas. Po sienos pastatymo žmonija 100 metų gyveno taikiai. Tačiau vieną dieną siena netikėtai buvo pralaužta ir pro ją į žmonijos susikurtą pasaulį paplūdo titanai. Tą akimirką prasidėjo lemiama ir pati svarbiausia žmonijos kova dėl išlikimo.

Pažiūrėkite čia!


Claymore

Istorija adaptuota iš Norihiro Yagi Claymore mangos. Claymore yra viduramžiais Škotijos kalniečių naudoti didžiuliai dviašmeniai kardai, šiame anime naudojami bevardės organizacijos karių.

Claymore veikmas vyksta viduramžių metu. Žmones terorizuoja vadinamieji Youma demonai, mintantys žmonių viduriais ir užvaldantys savo aukų atmintį geresnei maskuotei žmonių bendruomenėj. Užbauginti visų sukeltų žiaurių mirčių žmonės gali tik pasitelkti meistriškų bevardės organizacijos kovotojų, pačių žmonių pramintais Claymore vardu, pagalba. Šie samdyniai pasirodo yra mišrūnai - pusiau žmonės, pusiau demonai - merginos šviesia plaukų spalva ir sidabrinėm akimis, įgaunančiomis auksinę spalvą kovos metu.

Pagrindiniai herojai - neemocionali mišrūnė kovotoja Clare ir vaikinukas Raki - vienas iš Youma aukų, kurio visą šeimą išžudė šis demonas. Atstumtas savo miesto paranojiškai jį palaikusiu dar vienu Youma demonu, Raki iškeliauja į dykumą ir po kurio laiko vėl sutikęs Clare tampa jos kelionės draugu iki tol, kol galės surasti vietą, kur jis galėtų apsistoti...

Pažiūrėkite čia!


Shigurui

Edo laikotarpio pradžioje, kai žmonės mėgavosi taikos periodu, valdovas Tokugava Tadanaga surengia kovų turnyrą. Praeityje kovos vykdavo naudojant medinius kardus. Šįkart tikri kardai bus naudojami.
Vienarankis Fudžikis Genosuke ir aklasis Irako Seigenas kovos prieš vienas kitą šiame turnyre. Jie abu Ivamoto Kogano mokiniai, kuris žinomas kaip Japonijos geriausias kardininkas. Abudu pasiryžę įrodyti sau esant Ivamoto mokyklos įpėdiniais. Bet nugalėtojas gali būti tik vienas. Taip prasideda istorija apie persipynusius likimus, konfliktus ir keistas lemtis.

Pažiūrėkite čia!


Elfen lied

Diklonai - mutavę homo sapiens, tai "dievo išrinktieji", kurie ilgainiui sunaikins žmoniją, turėdami šeštąjį jausmą, suteikiantį telekinetinių gebėjimų. Dėl šios visuomenei pavojingos jėgos, jie, valdžios įsakymu buvo izoliuoti specialiose tyrimo laboratorijose. Liusė - jauna mergina, priklausanti naujajai žmonijos rasei. Ji sugeba ištrūkti iš gerai apsaugotų požeminių laboratorijų išžudydama didžiąją apsaugos dalį. Kai į ją šaunamas paskutinis šūvis, ji įkrenta į jūrą. Bangų išmesta į krantą, Liusė išgyvena. Ją suranda du paaugliai: Kouta ir Yuka. Praradusi atmintį, mergina neištaria daugiau nei žodis "Nyu". Kouta sutinka priglausti ją savo namuose. Įvykių eigoje išaiškėja, kad Liusėje tūnanti žmogžudė dar gyva...

Pažiūrėkite čia!


Hellsing ultimate

Vampyrai egzistuoja. Ir Hellsing Organizacijos tikslas - juos sunaikinti. Tam jie yra pasitelkę ne tik asmeninę armiją, bet taip pat turi ir slaptų ginklų. Alukardas, neįtikėtinai galingas vampyras, yra kontroliuojamas Hellsing šeimos jau daugybę metų. Nėra žinoma, ką jis jaučia būdamas jų tarnu, tačiau jis tikrai mėgaujasi "vampyrų naikintojo" darbu.

Dabartinė organizacijos direktorė - Integra Hellsing. Ji yra tikra darboholikė, pilna galva pasinėrusi į dabartiniu metu vykstančių vampyrų išpuolių tyrimą. Deja, už viso to slypi kur kas didesnis pavojus, nei kas būtų galėjęs pamanyt. Kita slapta organizacija telkia vampyrus ir ruošiasi pradėti naują karą, paskelbtą Londonui ir visam pasauliui.

Pažiūrėkite čia!

Deadman wonderland

Stiprus žemės drebėjimas sukrečia didžiąją dalį Japonijos ir paskandina tris ketvirtadalius Tokijo. Po dešimties metų prasideda istorija apie Igarasi Gantą, iš pažiūros paprastą ir neįdomų Nagana prefektūros vidurinės mokyklos moksleivį. Išgyvenęs didįjį žemės drebėjimą, Gantas nieko neatsimena apie šią tragediją ir gyvena tik paprastą, normalų gyvenimą. Visa tai pasikeičia, kai vieną dieną kruvinas nepažįstamasis su raudonais šarvais išnyra prieš jo klasės langą. Pamišęs Raudonasis Žmogus išžudo visą klasę. Užuot nužudęs ir Gantą, įstato į jo krūtinę raudoną kristalo šukę. Praėjus keletui dienų nuo šio įvykio, Gantas tampa vieninteliu įtariamuoju, o įtartinai staigaus teismo metu pripažįstamas kaltu ir įkalinamas Mirtininkų Atrakcionų Parke (Deadman Wonderland) – milžinišką teminį parką primenančiame kalėjime. (AZ)

Pažiūrėkite čia!


Another

Prieš 26 metus Šiaurinėje Yomi mokyklos devintoje klasėje mokėsi mokinė vardu Misaki. Mokėsi gerai, ją mėgo ir mokiniai, ir mokytojai, tačiau draugų neturėjo. Vieną dieną Misaki mirė. Visa klasė buvo sukrėsta, niekas nenorėjo priimti jos mirties. Kartą neiškentęs mokinys rodydamas į tuščią suolą išrėkė "Misaki nemirė! Ji yra štai čia!" Nuo tada visa klasė ir net mokytojai pradėjo elgtis lyg Misaki vis dar būtų su jais: jai buvo rašomi pažymiai, bendraklasiai tarėsi kas lydės ją namo... net mokyklos baigimo ceremonijoje jai buvo paruošta kėdė. Kas šiurpiausia, mokyklos baigimo nuotraukoje matėsi neryškus Misaki veidas. Bet tai dar ne viskas...
Nuo tada kiekvienais metais Šiaurinės Yomi devintoje klasėje kas mėnesį miršta po mokinį ar mokinio šeimos narį. Buvo sugalvotos prevencinės priemonės, kurios kartais sustabdo tragiškas mirtis, bet naujokas Kouičis Sakakibara viso to nežino, sulaužo taisykles, ir tragedijos vėl prasideda ir šiais metais.

Pažiūrėkite čia!

Death note

Ką darytum, jei galėtum spręsti, kam lemta gyventi, o kam - mirti? Ką darytum, jei turėtum Dievo galią? Toks klausimas iškyla talentingam japonų studentui Jagamiui Laitui, kai jis vieną dieną randa „Mirties Užrašus“, nuobodžiaujančiam Mirties Dievui Ryukui priklausantį sąsiuvinį, į kurį įrašius bet kokio žmogaus vardą tas žmogus miršta. Daugeliui toks antgamtinis mirtį sėjantis įnagis keltų vien baimę, bet tik ne Laitui – šis jame mato galimybę. Galimybę išpildyti savo utopinę svajonę – sukurti pasaulį be visų, jo nuomone, nenusipelniusių gyventi individų (nusikaltėlių) ir tapti jo Dievu. Neilgai trukus Laitas pradeda savo kruvinajį žygį žudydamas visų pasaulio šalių niekšus. Tarptautinė Interpolo organizacija beveik iš karto pastebi, jog nusikaltėliai pradeda masiškai mirti paslaptingomis mirtimis, ir nežinomo žudiko pėdomis pasiunčia savo geriausią agentą, žinomą vien inicialu L – protingiausią pasaulio detektyvą. Mirtinas lošimas tarp Laito ir L prasideda, lošimas, kuriame statoma viso pasaulio ateitis...

Pažiūrėkite čia!


Ajin

Iš kažkur Žemėje atsirado žmonės kurie tiesiog negali numirti. Tokie unikumai buvo pavadinti pusžmogiais ir visokiais būdais persekiojami. Mat tokie fiziologiniai "ypatumai" buvo labai vertinami mokslininkų. Sklandė gandas, kad už svarbią informaciją apie pusžmogius duodami labai nemenki pinigai. Kei Nagai tai nelabai rūpėjo. Jis tik norėjo gerais pažymiais baigti mokyklą, tapti gydytoju ir ramiai sau gyventi nieko sau neatsakydamas. Atrodo, kad niekas negalėjo berniukui sutrukdyti, net ir geriausias draugas, bet kažkas turėjo kitų planų. Vieną dieną Kei užsižiopsojo eidamas per gatvę ir buvo partrenktas sunkvežimio. Išgyventi buvo neįmanoma. Bent jau paprastam žmogui. (AZ)

Pažiūrėkite čia!
Aktyvūs vartotojai
Šaukykla (vartotojai: 0)
Pabandyk