Studija "Hal Film Maker"

Rezultatai

Aria the animation (TV - 13)

XXIV amžiuje žmonės sugebėjo kolonizuoti Akvos planetą, kurios pavadinimas anksčiau buvo Marsas. Šioje vandens planetoje egzistuoja Neo-Venecijos miestas, kuris nėra paliestas modernios visuomenės chaotiškos gyvensenos. Neo-Venecija įkūnija ramybę. Šiame mieste žmonės niekur neskuba ir neskaičiuoja laiko, jie tiesiog mėgaujasi savo gyvenimu. Neo-Venecija yra beveik tiksli Vene plačiau.

Skip beat! (TV - 25)

Net ir tikras dievo avinėlis gali pavirsti į furiją. Tokia transformacija įvyko su Kyoko. 16 metų mergaitė metė mokyklą, sunkiai dirbo, skalbė, darė valgyt ir visa tai tik dėl Sho. Jis yra gan turtingos šeimos palikuonis, bet spjovė į šeimos verslą ir išvažiavo į Tokio, nes užsimanė tapti žvaigžde. Aišku pasiėmė kartu ir Kyoko. Mergaitei jis buvo visas gyvenimas, todėl plačiau.

B gata h kei (TV - 12)

Vaikystėje tikriausiai ne vienas turėjome svajonių. Vieni (ar vienos) norėjo tapti kosmonautais (žr. Hanamaru Kindergarten), kiti (ar kitos) - nuotakomis (žr. Ladies versus Butlers), treti (trečios) - popiežiais (žiūrėti Ichiban Ushiro no Daimaou). Kaip matome, tos svajonės pačios įvairiausios; Tačiau ar kada svajojote apie permiegojimą su šimtu vaikinų? Taip taip, Jūs išgirdote gerai, šio anime v plačiau.

Oban star-racers (TV - 26)

2082 metai, Žemė džiaugiasi savo planetos taika nuo Krog'ų invazijos prieš 25 metus. Penkiolikmetė Eva yra pensiono moksleivė. Ji pabėga iš pensiono su savo pačios padaryta lenktynine raketa, kad galėtų susitikti su savo tėvu, kuris yra garsus lenktyninės komandos vadybininkas. Jie nesimatė nuo tada, kada Eva tik pradėjo lankyti pensioną. Jos tėvas prieš 10 metų Eva ten uždarė. Evai pavyksta p plačiau.