Studija "Group TAC"

Rezultatai

Arashi no yoru ni (Filmas)

Nakties audra.. mažas ožiukas, kurio motiną nužudė vilkai, bėga pasislėpti nuo lietaus į daržinę (tvartą). Ten įbėga dar kažkas žibančiomis akimis. Jie vienas kito nemato, bet iš pokalbio randa daug bendra tarpusavyje, kita diena jiems susitikus paaiškėja, kad tas kažkas buvo vilkas. Kad pažintų vienas kitą jie buvo sugalvoję slaptažodį ''nakties audra'' ir pamatę vienas kitą labai n plačiau.

Ballad of a shinigami (TV - 6)

Mergaitė apsirengusi baltai, jos vardas Momo... jos rankoje švytintis ginklas. Už jos yra sparnuotas juodas katinas vardu Danielis. Sauganti žmonių sielas mergaitė vadinama „Mirties Deive“. Kai ji paliečia žmogaus širdį , pasaulis užpildomas gerumo ir širdgėlos. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Shinigami-No-Ballad-trailer.m plačiau.

Black blood brothers (TV - 12)

Praėjus dešimt metų po Honkongo Šventojo karo, Močizuki Jiro, dar žinomas kaip Sidabrinis Kardas, ir vienišas herojus, kuris kovojo ir nugalėjo Kovlunų Vaikus, nepaisant savo mylimosios pridarytų nuostolių, grįžta į Japoniją su savo jaunesniuoju broliu Kotaro Močizuki. Abu jie greitai atranda, kad Kovlunų vaikai, kurie išgyveno Šventąjį karą, siekia įsiskverbti į plačiau.

Blame! (ONA - 7)

Šis anime sukurtas pagal Tsutomu Nihei to paties pavadinimo mangą. Ekranizuoti tik 6 epizodai ("Log'ai") iš manogs. Tad, jei nesuprasite "apie ką čia" - atsisiųskite mangą. Tai - tikras šedevras, puiki garso, vaizdo ir atmosferos simbiozė.Veiksmas vyksta tolimoje ateityje, kraupiame futuristiniame pasaulyje. Visą žemės erdvę užėmė daugiaaukštė konstrukcija "Megastruktūr plačiau.

Hanbun no tsuki ga noboru sora (OVA - 6)

Yuichi Ezaki yra septyniolikmetis vaikinukas, sergantis Hepatitu A. Sirgdamas daugiausia laiko turi praleisti ligoninėje, tačiau griežtos taisyklės nesulaiko jo nuo pasivaikščiojimų po nakties apgaubtą miestą. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į kitą ligoninės skyrių, skirtą sunkiai sergančiams ligoniams, atkeliama mergaitė. Visiškai skirtingais charakteriais jaunuoliai s plačiau.