Fullmetal alchemist: brotherhood

Fullmetal alchemist: brotherhood

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 64
Metai: 2009
Režisierius: Arakawa Hiroshi, Yasuhiro Irie
Studija: Bones
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Drama, Fantastinis, Magija, Jaunuoliams, Armija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.43
Balas (MAL): 9.25
Stebi: 321
Žiūrėjo: 20677

Aprašymas

Kaip ir pirmajame FMA veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje, kuriame kai kurie žmonės moka vienus daiktus paversti kitais, ne tai ne burtai, o alchemija. O žmonės tai sugebantys vadinami ne burtininkais, o alchemikais, jie galima sakyti tobulesnė mūsų pasaulyje viduramžių alchemikų versija, skirtumas tas kad šio anime alchemikams puikiai sekasi vienus daiktus versti kitais.

Istorija sukasi apie brolius Elric'us, kurie klajoja po pasaulį ieškodami "rakto" kuris padėtų susigrąžinti prarastus kūnus, kuriuos prarado bandydami atgaivinti mirusią mamą.
Nors žmonių prikėlimas viena didžiausių alchemijos tabu ir niekam iki šiol nebuvo pavykę to atlikti, tačiau broliai Elric'ai pasikliaudami savo žiniomis, kurias įgijo per ne vienerius metus trukusius mokymus, nusprendė nepaisyti draudimų ir vistiek bandyti atgaivinti mylimą mamą. Deja jų bandymas baigėsi tragiškai, o kaip baudą už alchemijos tabu nepaisymą jie sumokėjo savo kūnais. Vyresnysis Edvardas prarado dešinę ranką ir kairiąja koją, o jaunėlis Alfonsas visą kūną, atrodytų kad po tokios tragedijos jiems jau viskas baigta, bet jie susilopė žaizdas ir iškeliavo į pasaulį kad susigražintų savo kūnus, o kad galėtų prieiti prie reikalingos informacijos Edvardas įstojo į valstybės alchemikų gretas, tačiau valstybės alchemiko duona atneša ne tik žinių bet ir nemažai bėdų, mat jie ieškodami tiesos aptinka ir tokių žinių kurios skirtos ne visiems. Taip po truputį broliai artinasi prie tiesos, kuri ne tik turi padėti jiems susigrąžinti kūnus, bet ir pakeis šalį.

[trailer width:400; height:362;]The_Final_Stand_Fullmetal_Alchemist_Brotherhood_Trailer.mp4[/trailer]

Stats

10
62% (Balsavo:144)
9
24% (Balsavo:56)
8
10% (Balsavo:24)
7
2% (Balsavo:5)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
1% (Balsavo:2)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-09-27
?/64 Serijos
Įvertinimas: 9.75
AnimeHerojus61
Bendras 9.75
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 10

Nuostabus anime. Kieti veikėjai, nemažai serijų. Iš pradžių gal ir nelabai, bet vėliau užsikabinsite ir prarasite daug laiko. Labai pamoko vertybių, brolystės ir pasiaukojimo. Ir istorija viena originaliausių visoje anime istorijoje.

Rekomendacijos

Baccano!
Abiejų veiksmas vyksta panašiu laikotarpiu, tik FMA labiau fantastiniame pasaulyje (o gal net ir alternatyviame), abu susiję su alchemija ir nemirtingumu, bet tik pastarasis labiau ta plėtoja, o Baccano linksta prie mafijos, gaujų, o ir pats kiek realistiškesnis, bet galbūt pati istorija ne tokia gili, bet tai kompensuoja puikių veikėjų šutvė, nors ir FMA tie tuo neatsilieka. Abu turi gan panašią animaciją, pasižymi geromis veiksmo scenomis. Abu tikrai šaunūs anime, vieni iš įsimintiniausių.
Rekomendavo Klaudijus
Monster
Abu gan ilgi ir kai kuriems gali laiko prireikti įsijausti, bet kai tai nutiks - galbūt sunkiai norėsis atsitraukti nuo ekrano. Abu praktiškai 1:1 savo mangos ekranizacijos. Ką abu konkrečiau bendro turi?.. Eksperimentai su žmonėmis, nemažai vyraujančios paslapties, kuri pamažu atskleidžiama, įdomūs blogiukai, ypač protingi antoganistai, sugebantys manipuliuoti aplinkiniais, taip pat yra veikėjų, siekiančių keršto, o beslenkant serijoms supažindinama su vis daugiau įvariusio tipo veikėjais. Kol FMA vienas iš geriausių shounen žanro anime, tai Monster - seinen.
Rekomendavo Klaudijus
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Šitas anime toooks geras :oo nesu anime fanė ar mėgėja, bet šitas taip įtraukė...
Rekomendavo aihsjs
Code Geass
Abiejų anime pagrindiniai personažai paaukoja kai ką, kas jiems suteikia naujų savybių.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Šitas anime toooks geras :oo nesu anime fanė ar mėgėja, bet šitas taip įtraukė...
Made in Abyss
Originalus nuotykių pasaulius. Abiejuose yra po du vaikus, kurie bando surasti savo tėvus ir atsakyti į iškilusius klausimus. Tai pat įvykęs tragiškas eksperimentas.
Ao no Exorcist
Jeigu ieškoti anime susijusios su broliu ryšiu ir jų draugyste, tai šie anime kaip tik jums. Du broliai susiduria su daugybę sunkumų. Nors šių anime siužetas skiriasi, tačiau išvysite daugybę veiksmo scenų ir gero piešimo stiliaus.