Perfect blue

Perfect blue

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 1998
Režisierius: Satoshi Kon
Studija: Madhouse
Žanrai: Drama, Siaubas, Muzika, Psichologinis, Trileris, Vyresniems, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.33
Balas (MAL): 8.32
Stebi: 44
Žiūrėjo: 2357

Vertinimas

/1

Aprašymas

Perfect Blue - vienas pirmųjų, Japonų "šyzovos" animacijos meistro Satoši Kon režisuotų filmų. Istorija pasakoja apie jauną perspektyvios pop grupės dainininkę Kirigoe Mima, kuri nusprendė mesti daininikės karjerą ir išmėginti jėgas aktorystės srityje. Mimos gyvenimas apsiverčia, kai jai tenka žudynių apsuptos, išprievartautos merginos vaidmuo mistiniame televizijos detektyve. Realybė mimos gyvenime persipina su haliucinacijomis ir ji palaipsniui ima netekti sveiko proto. Istorija kuriama gan greitu tempu, Satoši Kon būdingu stiliumi, kur sunku suprasti kas yra tikra, o kas - ne.

Realumas ir haliucinacijos virsta į bauginantį pasaulį, kur nekaltybė yra prarandama ir sapnai pavirsta į košmarą. Beveik nenuoseklių įvykių krūva, bei eiga, kurioje pasakojama apie dainininkės transformavimąsį į aktorę, kurią nesuprasit kol nesulauksit pabaigos. Tai nėra šeiminis filmas, seksualinės situacijos, smurtas, nepadorios kalbos ir t.t. Pasitelkus Alfred‘o Hitchcock‘o panašumams ir tradicijoms, galime išvysti neblogą, įtemptą, jaudinantį, bei paslaptingą trilerį.

Stats

10
23% (Balsavo:7)
9
27% (Balsavo:8)
8
37% (Balsavo:11)
7
7% (Balsavo:2)
6
0% (Balsavo:0)
5
3% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
3% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Jin-Roh: The Wolf Brigade
Panaši atmosfera ir stilius. Įtempta pabaiga, kuri priverčia susimąstyti apie pagrindinio personažo elgseną.
Kite (un-cut)
Panašus stilius, tamsi tematika, psichologija. Lyginant Kite yra stipresnis, tačiau šie anime jums paliks keistą ir nepatogų jausmą.
Paprika
Psichologiniai trileriai, kuriuos režisavo Satoshi Kon. Filmuose vaizduojama plona linija tarp iliuzijos ir tikrovės.
Paranoia Agent
Šie anime pasižymi originaliu piešimu. Tai pat pasineriama į žmogaus psichologiją ir kaip vietiniai individai sugeba susidoroti su gyvenimo iššūkiais.
Serial Experiments Lain
Abu anime perteikia sudvejintos realybės panašumą. Jeigu jums patinka tokie anime, tai Serial Experiments ir Perfect Blue kaip tik jums.