Noragami

Noragami

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2014
Režisierius: Tamura Koutarou
Studija: Bones
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija, Jaunuoliams, Antgamtinis, Ginklų Kovos
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.93
Balas (MAL): 8.15
Stebi: 208
Žiūrėjo: 3834

Aprašymas

Yato yra nepilnametis dievaitis ir save pasiskelbęs „Pasiuntinys Dievas“, kuris svajoja turėti milijonus garbintojų. Nors ir neturėdamas nei vienos jam skirtos šventyklos, Yato turi didžių tikslų. Savo dienas jis leidžia vykdydamas keistus darbus už 5 jenus, iki kol vaikino „ginklas“ palieka savo netikųsį šeimininką.
Jau kai viskas atrodo šiam Dievui labai prastai, jis sutinka merginą, vardu Iki Hiyori, kuri jį išgelbėja nuo automobilio, bet pati pakliūna po ratais. Ji stebuklingai išgyvena, bet avarija išlaisvino jos sielą, kuri dabar gali palikti merginos kūną. Hiyori reikalauja Yato padėti jai vėl tapti normaliai, tačiau merginai irgi tenka padėti Yato susirasti naują „ginklą“. Su Hiyori pagalba, Yato gyvenime vėl rodosi sėkmė.

Stats

10
48% (Balsavo:63)
9
18% (Balsavo:24)
8
23% (Balsavo:30)
7
8% (Balsavo:11)
6
0% (Balsavo:0)
5
2% (Balsavo:3)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Kami-sama Hajimemashita
labai geras anime
Rekomendavo sem117
Soul Eater
Panašūs veikėjai, daug juoko, tiesa, Noragami, kiek rimtesnis už Soul Eater, tačiau abu jie kiek panašūs savo paprastumu, ginklų ir juos valdančiųjų santykiais ir t.t. Nuoširdžiai rekomenduoju abu anime, bei ačiū, tiems kurie dirbo, kad juos išverstų :)
Rekomendavo Zmogeliukas
Soul Eater
Abu anime panašūs, gera istorija, draugystė, be to, taip pat yra žmonės, galintys virsti ginklais bei meistrai, galintys juos valdyti.
Soul Eater
Panašūs veikėjų charakteriai, istorija, kovos.... ir tiesiog, abu jie nuostabūs!
Kami-sama Hajimemashita
Sveiki visi skaitantys,Kami-sama hajimemashita mane sužavėjo savo malone atmosfera ir gera nuotaika,tai anime ,kuri tikrai mielai žiūrėčiau po ilgos dienos! Jis manau labiau tiktų merginom žiūrėti. Peržiūrėjus Kami-sama hajimemashita puikiai tiktų Noragami. Tai dar vienas įtraukentis ir turintis gerą juoko doze anime. Mistikos,istorijų,juoko...ko tik jame nėra :) Iš savo patirties sakau,kad gali save prigaut netikėtai šypsantis.
Hataraku Maou-sama!
Antgamtinių galių turintis pagrindinis personažas ir puikiai subalansuota komedija su veiksmu.
Kami-sama Hajimemashita 2
Turi dievus ir dievybes, romaną ir pagrindinį personažą kurie yra tarpusavyje panašūs.
Ao no Exorcist
Mielas mėlynakis vaikinukas, rankoje laikantis kardą kovoja prieš blogio jėgas. Nors ir yra kvailokas, bet turi nežmoniškos jėgos su kuria apsaugo savo draugus.