Mirai nikki

Mirai nikki

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 27
Metai: 2011
Režisierius: Naoto Hosoda
Studija: Asread
Žanrai: Veiksmas, Paslaptingas, Siaubas, SciFi, Antgamtinis, Psichologinis, Trileris, Vyresniems, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.84
Balas (MAL): 7.9
Stebi: 315
Žiūrėjo: 11811

Aprašymas

Yukiteru gyvenimas yra nykus iki negalėjimo. Jokių draugų ir normalaus paaugliško gyvenimo, t.y. jokių muštynių, cigarečių, alkoholio ir harmoninių audrų. Iš neturėjimo ką veikti berniukas rašo dienoraštį savo telefone ir bendrauja su įsivaizduojamais draugais - dievu Dzeusu ir jo tarnaite Mur Mur. Viena diena dievas pasisiūlo pagerinti Yukiteru dienoraštį. Jame bus rašoma ne kas jau įvyko ar vyksta, o kas įvyks ateityje. Auka įtarė kažką negero, bet sutiko. Gyvenimas ir taip jau nykus ir monotoniškas, gal bent truputi linksmiau bus. Iš pradžių taip ir buvo. Bent jau su testais mokykloje tai jokių problemų, stipriai pagerėję pažymiai net sukėlė įtarimų. Linksmybės baigėsi, kai Yukiteru sužinojo, kad dalyvauja žaidime, kuriame dvylika ateities dienoraščių savininkų kovoja tarpusavyje. Gyvas liks tik vienas, kuris taps dievu ir pakeis mirštantį Dzeusą. Kokius šansus laimėti turi mūsų "šaunuolis"? Jokių, bet berniukas netikėtai sulaukia pagalbos iš Yuno. Yukiteru neturi kitos išeities ir parsiduoda velniui. Vienam čia išgyventi šansų nėra. (AZ)

Stats

10
44% (Balsavo:110)
9
27% (Balsavo:68)
8
15% (Balsavo:38)
7
7% (Balsavo:18)
6
3% (Balsavo:8)
5
2% (Balsavo:4)
4
1% (Balsavo:3)
3
0% (Balsavo:1)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:2)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Shinsekai Yori
Net neįsivaizduoju kodėl pažymėjau shinsekai yori, gal dėl to nes žiūrėjau iškart po mirai nikki, o gal dėl to kad jie abu man kažkaip panašūs. Žiūrint abu anime yra gan daug vietų kur reikia pamastyt, bet ir netrūksta veiksmo bei gan linksmų momentų. Taigi jei ieškote konors įdomaus su gera story bei pamastymu patariu pažėt šiuos abu anime ;)
Rekomendavo Piau Peu
High School DxD
Panašus veikėjai
Rekomendavo cjlkas
Elfen Lied
Liucijos ( iš Elfen lied ) ir Yuno ( Iš Mirai Nikki ) būsenos panašios IR Gasai Yuno iš išorės atrodo rami, miela ir draugiška mergina, bet viduje ji kupina žiaurumo... Su Liucija irgi tas pats. :)
Mirai Nikki OVA
Labai geras anime, įtraukiantis ir daug paslapčių, aišku kai kurios paslaptys šokiruoja pavyzdžiui Yuno nužudė savo tėvus, bet dėl to darėsi tik dar įdomiau. Ir labai patiko kelios paskutinės serijos kuriose juki nužudo youno iš pirmojo pasaulio taip apsaugodamas trečiajį pasaulį ir tampa antrojo pasaulio dievu. Ačiū vertėjams, redaktoriams ir kitiems. Tikrai labai patiko ir ko gero pakartosiu sezoną. :)
Deadman Wonderland
abi merginos yra abiejuose anime kažkokios keistos bei tuo pačiu metu įdomios... tai pat, skuba į pagalba pagrindinems veikėjams.
11eyes
Personažai turintys panašių būdo bruožų.
Akame ga Kill!
Abu anime sukasi aplink nužudymus ir taktikas. Šie anime turi daug personažų, kurių istorijos yra liūdnos.
GantZ
Žiaurumas, tamsa ir žmonių abejingumas kritinėse situacijose.
Higurashi no Naku Koro ni
Abu anime turi psichopatinius personažus ir nuostabią istoriją.
Magical Girl Madoka Magica
Labai panašūs savo žiaurumu, nors kai kurios detalės ir skirsis.
Steins;Gate
Šiuose anime parodoma meilė kiek skiriasi, bet keliavimas laiku išlieka abiejuose anime. Tai pat rodomas labai stiprus ir emocionalus "trileris".