Ghost in the shell: arise - alternative architecture

Ghost in the shell: arise - alternative architecture

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 2
Metai: 2015
Režisierius: Kazuchika Kise
Studija: Production I.G
Žanrai:
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 7.5
Balas (MAL): 7.32
Stebi: 5
Žiūrėjo: 36

Aprašymas

Veiksmas vyksta 2027 metais, keturi metai po "ketvirtojo atominio karo" pabaigos. Niu Porto miestas dar nespėjo atsigauti nuo praėjusių karinių veiksmų, kai prasidėjo nauji bombų sprogimai. Maždaug tuo pačiu metu nušaunamas karininkas, kaltinamas nelegalia ginklų prekyba. Tirdamas šią bylą Daisuke Aramakis iš Nacionalinio Saugumo sutinka kiborgę-hakerę Makoto Kusanagi, kuri priklauso 501 karinio dalinio slaptajam būriui. Bato, Aramakio pavaldinys su "niekada nemiegančiomis akimis" (Reindžerių būrio išskirtinis patobulinimas), įtaria, kad būtent Kusanagi atsakinga už ivykusius teroro aktus. Tuo tarpu Togusa, Hiihamos prefektūros detektyvas, tiria dvi žmogžudystes: pirmą kartą auką pašovė, antrosios auka buvo prostitutė. O pačią Matoko akylai stebi 501 padalinio vadovė Kurucu ir agentai kiborgai. Kas gi slypi už visų teroro aktų ir visų šių neaiškių žmogžudysčių?

Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture pirmosios aštuonios serijos yra Ghost in the shell - arise keturios serijų apkarpyta versija ir dvi naujos serijos, susiejančios Arise su Ghost in the shell: new movie "Ugnies kulto" arka.

Šių paskutinių dviejų serijų (9-10) siužetas sukasi aplink "Padegėjo" virusą, minėtą ir prieš tai buvusiose ir supažindina su nauju veikėju - Piromaniaku.

Stats

10
50% (Balsavo:1)
9
0% (Balsavo:0)
8
0% (Balsavo:0)
7
0% (Balsavo:0)
6
0% (Balsavo:0)
5
50% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos